.

.

Carrera 64133 Mercedes-AMG C 63 DTM Г. Паффетт #2 НАПРЕД!!! Аналогов Игри за Състезателни коли в Мащаб 1:43

Carrera 64133 Mercedes-AMG C 63 DTM Г. Паффетт 2 НАПРЕД!!! Аналогов Игри за Състезателни коли в Мащаб 1:43

BGN 28.72
Наличност

През 2015 г.През 2015 г. Всяка Carrera ОТИВА!!!Автомобилът е оборудван сменяеми двойни контактни четки за максимум контакт с пистата игрален автомат, докато магнити притискане осигурява бързо преминаване на завои и по-лесна за управление, дори и за начинаещи ездачи. Паффетт заминава от HWA на Гран-при на изкуството, въпреки че остана в отбора на Mercedes DTM, след като завърши сезона в общо 9-м.автомобили GO!!!са представени в широка гама от най-популярните състезателни коли и забавни лицензионни така.Автомобилът също така е съвместим с състезателна система на Carrera в мащаб 1 : 43, работеща на батерии. Слот-машина мащаб 1 : 43 има сменяеми двойни контактни четки за максимум контакт с пистата за слота, докато магнити с намалена сила, осигуряват бърз обрат и да се улесни управлението дори и за начинаещи ездачи.Carrera въплъщава мечтите си състезатели - без значение колко стари, независимо колко млади са те!Гари Паффетт седи зад волана на този Mercedes-AMG C 63 DTM, и го статут на неоспорим.Разширете своя Carrera go!!!Колекция игри на коли или създайте и персонализирайте свой състезателна писта за игра на автомобили с помощта на този и на много други Carrera go!!!Автомобили, резервни части и аксесоари!За Carrera : ето вече повече от 50 години компанията Carrera носи вълнуващия свят на моторните спортове в домове по целия свят.Като за начинаещи, така и за опитни ездачи, слот писти и коли Carrera осигуряват най-реалистично гоночное действие. Парфитт напуска HWA в гран при, макар и останал в отбора на Mercedes DTM, завършвайки сезон на 9-то място в генералното класиране. Отново сменившись на HWA, британски състезател спечели втората си титла на световен шампион, заедно с екипа на 2018 година.Отново сменившись на HWA, британски състезател спечели втората си титла на световен шампион, заедно с екипа на 2018 година.Този Carrera отиде!!!Кола в мащаб 1 : 43 и ще работи на всички Carrera go!!!Песни на игрални автомати.Слот машина Mercedes-AMG C 63 DTM "Г.