.

.

Оптичен кабел Monoprice - 10 Метра - Aqua | LC - LC, OM3, Тип като 50 / 125μm, Многорежимен, 10 Gb, Duplex

Оптичен кабел Monoprice - 10 Метра - Aqua | LC - LC, OM3, Тип като 50 / 125μm, Многорежимен, 10 Gb, Duplex

BGN 8.79
Наличност

OM3 Aqua-оптимизиран за лазер многорежимен кабел с фитил с дължина 50 м и диаметър на черупката 125 м, подходящ за строителство на 10 gigabit ethernet (Gb E).Цветни двойни конектори LC на всеки край.OFNR (оптично влакно, непроводящее, стойка) има ранг P, което го прави безопасен за използване в стените и между етажите сгради, търговски клас.Изработен е от оптични влакна марка corning.Стил : LC/LC | Цвят : OM3 | Размер : 10 м

R

Избор на клиенти